پرسشنامه احساس کنترل شاپیرو- 16 سوالی

نام نویسنده:
شاپیرو
نام لاتین:
سال انتشار:
1994
پرسشنامه احساس کنترل شاپیرو- 16 سوالی
توضیحات:

پرسشنامه احساس کنترل شاپیرو[1](شاپیرو، 1994) احساس کنترل ادراک شده را اندازه گیری می کند. شامل 16 آیتم است که در 3 مقیاس کنترل نمره گذاری می شود(کلی، مثبت و منفی) که عبارتند از:الف) احساس کنترل عمومی(مقیاس 1) عقاید فرد را راجع به توانایی برای بدست آوردن کنترل اندازه می گیرد. در این حوزه، حس کلی کنترل یک دیدگاه وسیع از احساس کنترل فرد ارائه می دهد، که از بخشهای فرعی تشکیل شده است. ب)احساس مثبت کنترل(مقیاس 2) اعتقادی که فرد توان کنترل آینده را دارد و ج)احساس منفی کنترل(مقیاس 3) احساس فقدان کنترل در بخشهایی که قبلا فرد تجربه کرده است. نمره گذاری به این صورت است که: مقیاس احساس کلی کنترل، توسط میانگین نمره پاسخها در احساس کنترل مثبت و نمره پاسخها در احساس کنترل منفی، محاسبه می شود.

 

مشخصات فایل پرسشنامه:

قالب فایل: pdf

تعداد سؤالات پرسشنامه: 16

روایی و پایایی: دارد

مؤلفه ها: دارد

 

[1] -Shapiro, D. H.


قیمت به تومان:
3,500

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی

نکات قابل توجه:

  • به محض انجام پرداخت موفق، لینک دانلود فایل در اختیار شما قرار می گیرد، ضمن اینکه همزمان، لینک دانلود فایل به طور خودکار به ایمیل شما ارسال می شود. که لازم است برای این امکان، آدرس ایمیل را در محل مربوطه به طور صحیحی وارد نمایید.
  • کیفیت تمامی فایلها تضمین شده است و در صورت وجود نواقص در فایلها مبلغ پرداختی قابل برگشت است. توضیحات و مشخصات فایلهای ذکر شده است.
  • پرداختها از طریق درگاه واسط آرین پال و در محیطی کاملا ایمن انجام می شود و امکان پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب مقدور می باشد
  • پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما در سریعترین زمان ممکن انجام می شود.

فرم ثبت نظرات شما

نام و نام خانوادگی:
 
آدرس ایمیل:
   
:نظر شما
 
 

نظرات کاربران:

تاکنون نظری برای این موضوع ثبت نشده است