پرسشنامه احساس انسجام فلسنبرگ

نام نویسنده:
نام لاتین:
سال انتشار:
2006
پرسشنامه احساس انسجام فلسنبرگ
توضیحات:

این پرسشنامه یک آزمون 35 سوالی است که به صورت 3 یا 5 گزینه ای است و گزینه ها با مقیاس 3 درجه ای لیکرت نمره گذاری میشود. به این صورت که فردی که به هر یک از دو گزینه اول پاسخ دهد، نمره 3 که بالاترین امتیاز است و چنانچه به هر یک از دو گزینه آخر پاسخ دهد، نمره 1 که پایین ترین امتیاز است را دریافت می کند. حداقل و حداکثر نمره در این آزمون به ترتیب 35 و 105 است. این پرسشنامه شامل 3  زیر مقیاس فهم پذیری(توانایی درک) توانایی مدیریت و معناداری است.نسخه 29 و 13 سوالی این پرسشنامه توسط آنتونوسکی ساخته شده بود و این پرسشنامه توسط فلنسبرگ و همکارانش در سال 2006 تجدید نظر شد. فلنسبرگ(2006) برای بررسی اعتبار این پرسشنامه آلفای کرونباخ در دو پژوهش را به ترتیب 4/87% و 2/86% گزارش کرده است(صبری نظرزاده و عبدخدایی، 1389).

صبری نظرزاده،راشین و عبد خدایی، محمد سعید.(1389). رابطه احساس انسجام و سخت کوشی روانشناختی با راهبردهای مقابله ای. ویژه نامه روانشناسی معاصر، 5، ص. 490-492.


قیمت به تومان:
3,500

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی

نکات قابل توجه:

  • به محض انجام پرداخت موفق، لینک دانلود فایل در اختیار شما قرار می گیرد، ضمن اینکه همزمان، لینک دانلود فایل به طور خودکار به ایمیل شما ارسال می شود. که لازم است برای این امکان، آدرس ایمیل را در محل مربوطه به طور صحیحی وارد نمایید.
  • کیفیت تمامی فایلها تضمین شده است و در صورت وجود نواقص در فایلها مبلغ پرداختی قابل برگشت است. توضیحات و مشخصات فایلهای ذکر شده است.
  • پرداختها از طریق درگاه واسط آرین پال و در محیطی کاملا ایمن انجام می شود و امکان پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب مقدور می باشد
  • پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما در سریعترین زمان ممکن انجام می شود.

فرم ثبت نظرات شما

نام و نام خانوادگی:
 
آدرس ایمیل:
   
:نظر شما
 
 

نظرات کاربران:

تاکنون نظری برای این موضوع ثبت نشده است