پرسشنامه کمال گرایی هیل

اطلاعات شناسنامه ای پرسشنامه کمال گرایی هیل

نام نویسنده:
هیل و همکاران
نام لاتین :
Perfectionism Inventory
سال انتشار:
2004
پرسشنامه کمال گرایی هیل

معرفی پرسشنامه کمال گرایی هیل :

 پرسشنامه کمال گرایی توسط هیل و همکاران(2004) ساخته شد و توسط جمشیدی و همکاران (1388) در جامعه ایرانی هنجاریابی گردید.  پرسشنامه کمال گرایی توسط هیل و همکاران دارای دو بعد کلی کمال گرایی مثبت(سازگارانه) و کمال گرایی منفی(ناسازگارانه) و شش خرده مقیاس تلقی منفی از خود، نظم و سازماندهی، هدفمندی، ادراک فشار از سوی والدین، تلاش برای عالی بودن و معیار های بالا برای دیگران، می باشد؛ به این صورت که خرده مقیاسهای نظم و سازماندهی، هدفمندی و تلاش برای عالی بودن بعنوان کمال گرایی مثبت و خرده مقیاسهای تلقی منفی از خود، ادراک فشار از سوی والدین و معیار های بالا برای دیگران بعنوان کمال گرایی منفی  در نظر گرفته می شوند.

هیل و همکاران، (2004) گزارش دادند که همسانی درونی پرسشنامه کمال گرایی هیل و همکاران بالا است که طیفی از 83/0 تا 91/0 برای همه خرده مقیاسها را در بر می گیرد(لول و لیمکی[15]، 2009). در پژوهش جمشیدی و همکاران (1388) ضریب پایایی کل پرسشنامه کمال گرایی هیل و همکاراناز روش آلفای کرونباخ 89/0 بود و برای بررسی روایی مقیاس از تحلیل عاملی با روش مولفه های اصلی و چرخش واریماکس استفاده گردید. نتایج حاکی از آن بود که مقیاس مذکور مشتمل بر 6 عامل می باشد.

 

مشخصات فایل پرسشنامه:

مقاله اصلی فارسی: دارد

مقاله اصلی انگلیسی: دارد

سوالات پرسشنامه به لاتین: دارد

مولفه ها و تعیین سوال مربوط به هر مولفه: مشخص شده است.

تعداد مقالات مرتبط با کمال گرایی همراه فایل: 59 (49 انگلیسی و 10 فارسی)

پرسشنامه کمال گرایی هیل و همکاران به همراه روش نمره گذاری، تفکیک مولفه ها همراه با 59 مقاله انگلیسی و فارسی آماده شده است که به محض پرداخت لینک دانلود آن در اختیار شما قرار می گیرد.

 

 


مشخصات فایل پرسشنامه کمال گرایی هیل

روایی و پایایی:
دارد
روش نمره گذاری:
دارد
مقیاس نمره گذاری:
تفسیر:
دارد
تعریف مفهومی:
دارد
اسامی مولفه ها:
پرسشنامه کمال گرایی هیل دارای دو بعد کلی کمال گرایی مثبت(سازگارانه) و کمال گرایی منفی(ناسازگارانه) و شش خرده مقیاس تلقی منفی از خود، نظم و سازماندهی، هدفمندی، ادراک فشار از سوی والدین، تلاش برای عالی بودن و معیار های بالا برای دیگران،

روش نمره گذاری پرسشنامه کمال گرایی هیل

روش نمره گذاری پرسشنامه کمال گرایی هیل به طور کامل آماده شده است و در داخل فایل توضیح داده شده است.

قیمت به تومان:
6,000

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی

نکات قابل توجه:

  • به محض انجام پرداخت موفق، لینک دانلود فایل در اختیار شما قرار می گیرد، ضمن اینکه همزمان، لینک دانلود فایل به طور خودکار به ایمیل شما ارسال می شود. که لازم است برای این امکان، آدرس ایمیل را در محل مربوطه به طور صحیحی وارد نمایید.
  • کیفیت تمامی فایلها تضمین شده است و در صورت وجود نواقص در فایلها مبلغ پرداختی قابل برگشت است. توضیحات و مشخصات فایلهای ذکر شده است.
  • پرداختها از طریق درگاه واسط آرین پال و در محیطی کاملا ایمن انجام می شود و امکان پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب مقدور می باشد
  • پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما در سریعترین زمان ممکن انجام می شود.

فرم ثبت نظرات شما درباره پرسشنامه کمال گرایی هیل

نام و نام خانوادگی:
 
شماره همراه:
 
آدرس ایمیل:
   
:نظر شما
 
 

نظرات کاربران:

تاکنون نظری برای این موضوع ثبت نشده است