پرسشنامه انتخاب همسر از دیدگاه اسلام ویژه دختران

اطلاعات شناسنامه ای پرسشنامه انتخاب همسر از دیدگاه اسلام ویژه دختران

نام نویسنده:
حسین خانی نائینی
نام لاتین :
سال انتشار:
پرسشنامه انتخاب همسر از دیدگاه اسلام ویژه دختران حسین خانی نائینی

معرفی پرسشنامه انتخاب همسر از دیدگاه اسلام ویژه دختران :

پرسشنامه انتخاب همسر از دیدگاه اسلام ویژه دختران در ابتدا دارای 108 سوال بود که بر اساس انجام تحلیل عاملی تجویزی و ضعف بار عاملی، گویه های(کمتر از 30/0)، یعنی گویه های شماره 44، 68، 85 و 93 از معیار اولیه ی دین داری و ایمان، گویه های شماره 1، 11، 31، 37، 42، 59، 64، 78، 86 و 89 از معیار اولیه ویژگی های اخلاقی و روان شناختی، گویه های شماره 4، 24، 38، 70، 77 و 105 از معیار صلاحیت خانوادگی ، گویه های شماره 83، 88 و 103 از معیار ویژگی های جسمی و گویه های شماره 21 و 43 از معیار خصوصیات اقتصادی حذف گردید و با این حساب تعداد گویه های ازمون دختران در نهایت به 83 گویه رسید.قیمت به تومان:
6,000

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی

نکات قابل توجه:

  • به محض انجام پرداخت موفق، لینک دانلود فایل در اختیار شما قرار می گیرد، ضمن اینکه همزمان، لینک دانلود فایل به طور خودکار به ایمیل شما ارسال می شود. که لازم است برای این امکان، آدرس ایمیل را در محل مربوطه به طور صحیحی وارد نمایید.
  • کیفیت تمامی فایلها تضمین شده است و در صورت وجود نواقص در فایلها مبلغ پرداختی قابل برگشت است. توضیحات و مشخصات فایلهای ذکر شده است.
  • پرداختها از طریق درگاه واسط آرین پال و در محیطی کاملا ایمن انجام می شود و امکان پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب مقدور می باشد
  • پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما در سریعترین زمان ممکن انجام می شود.

فرم ثبت نظرات شما درباره پرسشنامه انتخاب همسر از دیدگاه اسلام ویژه دختران

نام و نام خانوادگی:
 
شماره همراه:
 
آدرس ایمیل:
   
:نظر شما
 
 

نظرات کاربران:

تاکنون نظری برای این موضوع ثبت نشده است